Degustační sada 11 Kampotských pepřů

Kód: DEGU-KP11
Kampot - badge (všechny)
Značka: La Plantation
990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Ultimativní degustační sada pro milovníky gastronomie, Kampotského pepře, špičkových koření a výjimečně úžasných chutí! 11 legendárních druhů Kampotského pepře farmy La Plantation - best of the best v dřevěné dárkové krabičce s kartičkami a QR kódy k jednotlivým pepřům. Každý je jiný a všechny unikátní!

  • Pro dokonalé vaření i grilování
  • Na steak, těstoviny, ale i salát
  • 11 vzorků, celkem 58g nejlepších pepřů
Pálivost:
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všech 11 Kampotských pepřů v degustační sadě

Nekompromisní sada špičkových Kampotských pepřů z pepře černého (Piper Nigrum), ale i dlouhého pepře (Piper Retrofractum), jehož fermentovaná varianta překvapila i Radka Kašpárka.

Degustační sada 11 Kampotských pepřů
Degustační sada 11 Kampotských pepřů

Kampotský pepř

není legendou mezi gurmány bezdůvodně. Díky pěstování tradičními metodami, ručnímu sklízení, třídění a sušení na slunci získává neopakovatelné chuťové vlastnosti. Velká degustační sada obsahuje šest vzorků suchých Kampotských pepřů do mlýnku a dva fermentované - jedinečné měkké a křupavé pepře, které se vymykají nejen fantastickou chutí a vůní, ale i křupavou a měkkou strukturou - až k Vám domů si donesou vláhu kterou získaly ještě v Kambodži na pepřové plantáži, nikdy totiž nebyly usušeny.

V Kampotu se ale pěstuje i dlouhý pepř, který jsem do této velké degustační sady také zahrnul a to hned ve třech podobách včetně jedné fermentované.

Jak postupovat při degustaci Kampotského pepře?

Pokud jste ještě nevyzkoušeli žádný, ochutnejte jako první vzorek č. 4, na který nepotřebujete mlýnek. Pomalu jej rozkousejte (ano, rozkousejte pepř), zavřete u toho oči a představte si steak s takto dokonalou chutí pepře, ranní krémová míchaná vajíčka a nebo pepřovou omáčku - dokonalý je prostě všude. 

K těm ostatním (suchým, nefermentovaným) budete potřebovat mlýnek, nejlépe s keramickou mechanikou a nebo ještě lépe s keramickou mechanikou a ručně vyrobený v ČR.

Dlouhý suchý červený pepř pak můžete rozdrtit v hmoždíři a nebo na něj existuje speciální mlýnek Peugeot.

Degustační sada 11 Kampotských pepřů
Degustační sada 11 Kampotských pepřů

Radek Kašpárek, Field Restaurant

Fermentované pepře jsem si opravdu oblíbil a strašně rád s nimi experimentuji v kuchyni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pojďte si s námi prohlédnout La Plantation

La Plantation můžete kdykoliv navštívit a absolvovat komentovanou prohlídku famry s degustací, popř. i cooking class s místní šéfkuchařkou. Ne každý má však tu možnost - abyste si mohli toto úžasné místo představit lépe z tepla Vašeho domova, můžete tak učinit skrze tuto krátkou video prohlídku. Na YouTube pak naleznete také mnoho videí turistů z prohlídky farmy z jejich pohledu. 

Proč je koření od La Plantation tak skvělé?

  • Díky neobvyklému zaměření na kvalitu
  • Vítěz několika významných soutěží včetně Great Taste 
  • Ručně sbírané, rychle zpracované, organic
  • Fair Trade - na hodnotách si zakládáme
  • Kvalitu oceňují i Michelinští šéfkuchaři
La Plantation

O značce La Plantation

Špičkové produkty La Plantation jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních soutěžích jako Great Taste, Monde Selection, Épicures d’Or či Gourmet Selection. Ocenění získávají nejen Kampotské pepře! Také naše jedinečná kurkuma s neobvykle vysokým obsahem kurkuminu a nebo pepřová omáčka, naposledy Green Pepper rub. Přinášíme zcela nové výrobky jako sušené ovoce (mango a ananas) s Kampotským pepřem či již zmíněné revoluční grilovací koření téměř bez soli s maximem chuti špičkových koření z Kampotu, oceněné Great Taste 2023. Bránou do světa khmerské kuchyně jsou pak i khmerská kari, vše v organické kvalitě!