Pepř zelený

Nejprodávanější

Kampotský pepř zelený dehydrovaný 25g
 
359 Kč
Kampotský pepř zelený dehydrovaný 300g
 
2 404 Kč
3 položek celkem
Kampotský pepř zelený dehydrovaný 25g
Akce Tip
359 Kč

Specialita La Plantation - pepř dehydrovaný za studena, doslova pepřové křupinky. Nadrobte je na steak z lososa a hosté se zblázní!

Kód: KGP25RP
dehydrovany green pepper tubus 800px MAX
359 Kč

Originální balení v papírovém tubusu, které lze použít i jako praktickou kořenku z recyklovaného papíru!

Kód: KGP20TU
Kampotský pepř zelený dehydrovaný 300g
2 404 Kč

Specialita La Plantation - pepř dehydrovaný za studena, doslova pepřové křupinky. Nadrobte je na steak z lososa a hosté se zblázní! Velké balení pro unešené gastronauty!

Kód: KGP300

Kampotský zelený pepř

Zelený Kampotský pepř, který je v našem prostředí bohužel rozšířen zejména v podobě své nekvalitní a nevalně chutnající napodobeniny. Ten pravý, dehydrovaný zelený pepř je za studena zbavován vlhkosti a vysoušen, díky čemuž si zachovává výrazně zelenou barvu, silnou pepřovou chuť a zároveň geniální křupavost. Pepř připravený touto unikátní metodou je lehký a lze ho použít jako dekoraci nebo rozmělnit přímo v ruce bez použití hmoždíře.

Použití zeleného pepře

Pravý zelený pepř je charakteristický svou zemitou chutí, štiplavostí (i když ne tak silnou jako v případě černého pepře) a jemným pepřovým aroma. Skvěle se hodí na ryby a steaky (zejména hovězí), do omáček i k sýrům. Poslouží i jako dekorace a křupavý element do salátů a skuteční milovníci pepře ho mohou chroupat i samotný. Pokud hledáte pepř pro sladké recepty, většinou Vám lépe poslouží pepř červený, i zde lze ovšem najít výjimky.