Pepř zelený

zelený kampotský pepř kategorie

Kampotský pepř zelený

Zelený Kampotský pepř, který je v našem prostředí bohužel rozšířen zejména v podobě své nekvalitní a nevalně chutnající napodobeniny. Ten pravý, dehydrovaný zelený pepř je za studena zbavován vlhkosti a vysoušen, díky čemuž si zachovává výrazně zelenou barvu, silnou pepřovou chuť a zároveň geniální křupavost. Pepř připravený touto unikátní metodou je lehký a lze ho použít jako dekoraci nebo rozmělnit přímo v ruce bez použití hmoždíře.

#ShowMore#

Použití zeleného pepře z Kampotu

Pravý zelený pepř je charakteristický svou zemitou chutí, štiplavostí (i když ne tak silnou jako v případě černého pepře) a jemným pepřovým aroma. Skvěle se hodí na ryby a steaky (zejména hovězí), do omáček i k sýrům. Poslouží i jako dekorace a křupavý element do salátů a skuteční milovníci pepře ho mohou chroupat i samotný. Pokud hledáte pepř pro sladké recepty, většinou Vám lépe poslouží pepř červený, i zde lze ovšem najít výjimky.

Nejprodávanější

3 položek celkem
dehydrovany green pepper tubus 800px MAX
359 Kč

Specialita La Plantation - pepř dehydrovaný za studena! Tyhle dokonalé pepřové křupínky můžete navíc používat bez použití mlýnku. Chutná stejně tak skvěle, jako čerstvě...

Kód: KGP20TU
zeleny shoptet
399 Kč

Specialita La Plantation - pepř dehydrovaný za studena! Tyhle dokonalé pepřové křupínky si nyní můžete užít i v praktickém jednorázovém mlýnku. Chutná stejně tak skvěle, jako...

Kód: KGP15MILL
KGP300 100px
ZDARMAZDARMA
2 404 Kč

Specialita La Plantation - pepř dehydrovaný za studena, doslova pepřové křupinky. Nadrobte je na steak z lososa a hosté se zblázní! Velké balení pro unešené gastronauty!

Kód: KGP300