O nás a projektu s tím nejvoňavějším kořením z Kambodži

SC PROFESSIONAL s.r.o. je malá rodinná firma, naše historie sahá až do roku 1994 - blížíme se 30ti letému výročí založení! Od mala jsem stál po boku svého otce a obdivoval jeho schopnost z prázdného listu papíru vytvořit něco mimořádného. Ne vždy byl k němu osud přívětivý, nikdy však neslevil z toho, že pod kvalitu svých produktů a služeb zákazníkům s hrdostí připojil jméno naší rodiny a každému se mohl i po letech podívat do očí. Někteří z jeho zákazníků jsou díky tomu rodinnými přáteli již přes dvacet let a já se ho v mnohém již přes deset let snažím následovat.

Proč Kampotský pepř a koření?

Gastronomie, vaření a grilování jsou pro mne koníčkem již mnoho let. Tuto zálibu se mi podařilo propojit s podnikáním díky náhodě, tak jak to v životě někdy bývá. Po ochutnání malé zkumavky s fermentovaným pepřem jsem si jej chtěl koupit znovu a zjistil, že se skutečně nikde v blízkosti nedá sehnat. Díky tomu jsem se rozhodl kontaktovat přímo pěstitele pepře v Kambodži a zároveň farmu, kde tento jedinečný fermentovaný pepř vznikl. Shodou okolností také rodinnou firmu, jejíž přístup k podnikání a zpětné vazbě k lokalitě, místní komunitě, tradicím i životnímu prostředí mne jednoduše učarovaly a přesvědčily, že mám pustit uzdu své fantazii a realizovat svůj koníček dovozem jejich špičkového koření do České republiky. První odezva zákazníků byla podobná mé zkušenosti s jejich fermentovaným pepřem a tak zanedlouho vznikl projekt kampot.cz - zastoupení La Plantation v ČR.

Proč nakoupit na kampot.cz?

Pokud jste propadli gastronomii tak jako my a hledáte autentické koření pěstované tradičními způsoby ve špičkové kvalitě, jste na správném místě. Kromě Kampotského pepře La Plantaiton pěstuje na vlastní farmě špičkovou kurkumu, zázvor, galangal, citronovou trávu a další lokální koření, hojně používané v khmerské kuchyni. Khmerské kari budiž dalším důkazem, že pod názvem na který jsme zvyklí se může skrývat něco zcela ohromujícího.

Jak si vybrat z tak široké palety koření?

Pod každým kořením najdete jeho popis, včetně inspirace jak jej použít. V sekci "Recepty" naleznete konkrétní postupy s našimi produkty, které Vás ještě lépe nasměrují do nových zákoutí gastronomie. Pokud si ani tak nevíte rady, klidně mi zavolejte - projekt je mým koníčkem a rád Vás kdykoliv navedu ke zdařilému výběru. Na každém balení koření naleznete mé telefonní číslo a tak jsem Vám vždy nadosah! Pokud preferujete krátký vzkaz, dostane se ke mně velice rychle skrze tento formulář: 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Údaje o naší společnosti:

SC PROFESSIONAL s.r.o. (IČO: 61171425)

Na Koželužně 614

345 06 Kdyně

Ing. Jiří Piskáček (jednatel)

Tel.: +420 608 355 600

Mail: info@kampot.cz

SC PROFESSIONAL s.r.o. je právnickou osobou podnikající v ekologickém zemědělství rozhodnutím MZ 11797/2021-MZE-18132 ze dne 24.2.2021

Adresa výdejního místa (pouze po dohodě):

Nádražní 272

253 01 Hostivice