O nás a projektu s tím nejvoňavějším kořením z Kambodži

SC PROFESSIONAL s.r.o. je malá rodinná firma, naše historie sahá až do roku 1994 - blížíme se 30ti letému výročí založení! Od mala jsem stál po boku svého otce a obdivoval jeho schopnost z prázdného listu papíru vytvořit něco mimořádného. Ne vždy byl k němu osud přívětivý, nikdy však neslevil z toho, že pod kvalitu svých produktů a služeb zákazníkům s hrdostí připojil jméno naší rodiny a každému se mohl i po letech podívat do očí. Někteří z jeho zákazníků jsou díky tomu rodinnými přáteli již přes dvacet let a já se ho v mnohém již přes deset let snažím následovat.

Proč Kampotský pepř a koření?

Gastronomie, vaření a grilování jsou pro mne koníčkem již mnoho let. Tuto zálibu se mi podařilo propojit s podnikáním díky náhodě, tak jak to v životě někdy bývá. Po ochutnání malé zkumavky s fermentovaným pepřem jsem si jej chtěl koupit znovu a zjistil, že se skutečně nikde v blízkosti nedá sehnat. Díky tomu jsem se rozhodl kontaktovat přímo pěstitele pepře v Kambodži a zároveň farmu, kde tento jedinečný fermentovaný pepř vznikl. Shodou okolností také rodinnou firmu, jejíž přístup k podnikání a zpětné vazbě k lokalitě, místní komunitě, tradicím i životnímu prostředí mne jednoduše učarovaly a přesvědčily, že mám pustit uzdu své fantazii a realizovat svůj koníček dovozem jejich špičkového koření do České republiky. První odezva zákazníků byla podobná mé zkušenosti s jejich fermentovaným pepřem a tak zanedlouho vznikl projekt kampot.cz - zastoupení La Plantation v ČR.

Proč nakoupit na kampot.cz?

Pokud jste propadli gastronomii tak jako my a hledáte autentické koření pěstované tradičními způsoby ve špičkové kvalitě, jste na správném místě. Kromě Kampotského pepře La Plantaiton pěstuje na vlastní farmě špičkovou kurkumu, zázvor, galangal, citronovou trávu a další lokální koření, hojně používané v khmerské kuchyni. Khmerské kari budiž dalším důkazem, že pod názvem na který jsme zvyklí se může skrývat něco zcela ohromujícího.

Jak si vybrat z tak široké palety koření?

Pod každým kořením najdete jeho popis, včetně inspirace jak jej použít. V sekci "Recepty" naleznete konkrétní postupy s našimi produkty, které Vás ještě lépe nasměrují do nových zákoutí gastronomie. Pokud si ani tak nevíte rady, klidně mi zavolejte - projekt je mým koníčkem a rád Vás kdykoliv navedu ke zdařilému výběru. Na každém balení koření naleznete mé telefonní číslo a tak jsem Vám vždy nadosah! Pokud preferujete krátký vzkaz, dostane se ke mně velice rychle skrze tento formulář: 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Údaje o naší společnosti:

SC PROFESSIONAL s.r.o. (IČO: 61171425)

Na Koželužně 614

345 06 Kdyně

Ing. Jiří Piskáček (jednatel)

Tel.: +420 608 355 600

Mail: info@kampot.cz

SC PROFESSIONAL s.r.o. je právnickou osobou podnikající v ekologickém zemědělství rozhodnutím MZ 11797/2021-MZE-18132 ze dne 24.2.2021

Adresa výdejního místa (pouze po dohodě):

Nádražní 272

253 01 Hostivice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení