Khmerské kari

 

 
khmerske kari - kategorie
Tradiční khmerské kari

Na přípravu tradičního khmerského kari jsme použili jen to nejkvalitnější koření z lokálních zdrojů z Kambodži. Zachovali jsme maximalní aroma i chuť. Khmerská kuchyně je opravdu aromatická, ale není tak pálivá, jak by se dalo vzhledem k lokalitě předpokládat.

 

Vybrat si můžete mezi červeným a zeleným kari, nebo sáhnout po unikátních kari lístcích. Ať už se chystáte na přípravu masa, ryb nebo dochucení zeleniny, khmerské kari dodá vašim jídlům pořádnou dávku skvělých chutí!

 

 

 

Nejprodávanější

5 položek celkem
Khmerské červené kari (Red Khmer Curry) 50g tubus
399 Kč

Khmerské kari které je příjemně hřejivé ale ne přespříliš pálivé, s okouzlující vůní Kambodži k masu nebo i zelenině. Originální balení v papírovém tubusu, které lze použít i...

Kód: CUR50TU
Khmerské zelené kari (Green Khmer Curry) 50g tubus
399 Kč

Khmerské zelené kari z Kambodži s omamnou vůní citronové trávy a zelených koření s jemnou pálivostí, v khmerské kuchyni používané zejména na ryby a drůbež v originálním tubusu...

Kód: CUG50TU
Khmerské zelené kari (Green Khmer Curry) 50g
349 Kč

Khmerské zelené kari z Kambodži s omamnou vůní zelených koření s jemnou pálivostí, v khmerské kuchyni používané zejména na ryby.

Kód: CUG50RP
Kari lístky
189 Kč

Kari lístky k použití v kari směsích ale i do dušených pokrmů. Zkuste je ale také vyzkoušet s jogurtem a česnekem na jehněčí!

Kód: CULF10RP
Khmerské červené kari (Red Khmer Curry) 50g
349 Kč

Khmerské kari které je příjemně hřejivé ale ne přespříliš pálivé, s okouzlující vůní Kambodži k masu, krevetám nebo i zelenině.

Kód: CUR50RP