Skeppshult velký litinový hmoždíř

Kód: 0073V
ZDARMAZDARMA
Skeppshult Mörser cubic mit Stössel 1920x1920
3 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Ruční litinový hmoždíř Skeppshult je návrat ke kořenům. Špičková švédská litina a ruční zpracování každého kusu dělá z každého hmoždíře originální kus!

Technické parametry

  • Délka paličky: 17 cm
  • Celková výška: 8,5 cm
  • Délka: 12 cm
  • Šířka: 12 cm
  • Hmotnost: 4,1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický litinový hmoždíř na pepř a koření.

Ruční litinový hmoždíř Skeppshult je návrat ke kořenům. Tradiční příprava čerstvé směsi koření tak, jak přetrvává na mnoha místech světa dodnes. Špičková švédská litina a ruční zpracování každého kusu dělá z každého hmoždíře originální kus!   

Tradice Skeppshult sahá až do roku 1906

Mlýnek je vyroben ve Švédsku tradičním výrobcem litinového nádobí. Dodnes se jedná o ruční výrobu dodržující desítky let staré postupy výroby bez zkratek. Použitý materiál je čistá prvotřídní litina bez příměsí - nemusíte se tedy obávat žádných nežádoucích látek z recyklované litiny.

Skeppshult velký litinový hmoždíř
Skeppshult velký litinový hmoždíř

Každý hmoždíř je svým způsobem originální!

Vzhledem k ručně připravovaným formám a odlévání tradičním postupem je každý kus originál! Forma z písku je připravena k odlévání a po vychladnutí odstraněna, poté je hmoždíř ručně opracován

Rozměry hmoždíře v měřítku ostatních výrobků z litiny činí výrobu ne zcela snadnou, každý kus je však vyroben s láskou a radostí přenášenou s tradičním kusem švédské litiny na svého nového majitele! 

 

Jak funguje hmoždíř Skeppshult?

Princip je velice jednoduchý - miska z litiny a tlouk z litiny s dřevěným madlem umístíte na pevnou podložku, do hmoždíře nasypete požadované koření a tloukem jej posléze rozmělníte na požadovanou hrubost. Na drcení používejte pokud možno pouze suchá koření - vlhké či čerstvé koření může způsobovat následnou korozi povrchu. Tu lze sice podle návodu odstranit, ale proč si přidělávat starosti. 


Hmoždíř, který po Vás zdědí vnoučata!

Skeppshult je známý prvotřídní kvalitou svých výrobků. Ty Vás bez nadsázky přežijí a radost budou dělat i Vašim dětem, generaci za generací! Pouze prvotřídní litina, pečlivě vybrané dřevo a rostlinný olej - nic víc není k dokonalosti potřeba.

Kterýbude ten váš?

Skeppshult velký litinový hmoždíř

Velký litinový hmoždíř

Skeppshult
Skeppshult velký litinový hmoždíř

Dřevěný hmoždíř

La Plantation
Skeppshult velký litinový hmoždíř

Malý litinový hmoždíř

Skeppshult

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: