Přírodní mořská sůl do mlýnku

Špičková nebělená panenská mořská sůl

Panenská mořská sůl Sal Marina Virgen pochází z oblasti d’Es Trenc na Mallorce, je známá svou špičkovou kvalitou, vynikající chutí a dokonalou čistotou. Dodnes zachovávané přírodní postupy získávání mořské soli mají původ před 2000 lety, kdy Římané místní sůl objevili a nakonec ji vyvažovali zlatem. Ideální přírodní podmínky, čistota prostředí a získávání v tradičních jezírcích - salinách, kopíruje tuto tisíciletou tradici dodnes a tím i proslulou kvalitu soli. Ručně sbírané krystalky soli se po dobu 48 hodin suší na slunci pro zbavení nadbytečné vlhkosti, jinak se dále nedrtí a zůstávají v přírodní podobě. Tato sůl se vyznačuje velmi vysokým podílem až 80ti cenných minerálů a vyvážené množství stopových prvků jako jsou hořčíkvápník a draslík, které jsou velmi prospěšné lidskému zdraví.

Kvalitní sůl na vaření a do mlýnku

Panenskou sůl z Mallorky můžete použít na běžné vaření k dochucení pokrmů nebo také do mlýnků s vhodným mechanismem. Vhodné jsou naše mlýnky se špičkovým keramickým mechanismem či mlýnky Peugeot pro mletí soli. Na finální dochucení při servírování je vhodná gurmánská sůl Fleur de Sel.

Nejprodávanější

1 položek celkem
87 clasica daypack
169 Kč

Přírodní mořská sůl z Mallorky do našich mlýnků na studenou i teplou kuchyni. Sůl pochází z rodinné farmy na Mallorce z lokality, kde je špičková gurmánská sůl tradičním...

Kód: NM51