Dárkové sady

Nejprodávanější

11 položek celkem
Sada mlýnek La Plantation + černý Kampotský pepř
990 Kč

Dárková sada s nejlepším poměrem cena / výkon. Elegantní mlýnek s keramickým mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí a ten nejlepší černý Fair Trade Kampotský pepř.

Kód: SADA_001
Sada Peugeot Paris přírodní + červený Kampotský pepř
1 290 Kč

Elegantní dárková krabička s mlýnkem Peugeot Paris U'Select v přírodní barvě a tím nejzralejším pravým červeným Kampotským pepřem. Milovníky nových koření tímto originálním...

Kód: SADA_006
Sada Peugeot Paris černý a červený + černý a červený Kampotský pepř
Tip
2 590 Kč

Luxusní sada pro skutečné fajnšmekry - nejkvalitnější mlýnky Peugeot Paris U'Select a nejlepší Kampotské pepře ve dvou barvách v jedné sadě. Zbývá jen rozvinout koberec!

Kód: SADA_201
Sada mlýnek La Plantation + černý a fermentovaný Kampotský pepř
1 349 Kč

Vynikající sada pro milovníky masa, steaků a BBQ ale i vegetariány prahnoucí po nových chutích. Nejlepší světové pepře a vynikající mlýnek s keramickým mechanismem v jedné sadě!

Kód: SADA_004
Sada Peugeot Paris přírodní + černý a fermentovaný Kampotský pepř
1 590 Kč

Mlýnek na pepř Peugeot Paris U'Select v přírodní barvě s pravým černým a fermentovaným Kampotským pepřem nejen pro milovníky masa, steaků a BBQ. Každého milovníka vaření nadchnete!

Kód: SADA_101
Sada mlýnek La Plantation + červený Kampotský pepř
1 049 Kč

Elegantní mlýnek s keramickým mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí a ten nejlepší červený Fair Trade Kampotský pepř s ovocnou chutí pro nové kombinace chutí nejen se sladkým!

Kód: SADA_002
Sada Peugeot Paris přírodní + černý Kampotský pepř
1 190 Kč

Elegantní dárková krabička s mlýnkem Peugeot Paris U'Select v přírodní barvě a tím nejkvalitnějším pravým černým Kampotským pepřem - tento dárek bude vítán v každé kuchyni!

Kód: SADA_005
Sada Peugeot Paris čokoládový + černý a fermentovaný Kampotský pepř
1 590 Kč

Mlýnek na pepř Peugeot Paris U'Select v čokoládové barvě s pravým černým a fermentovaným Kampotským pepřem nejen pro milovníky masa, steaků a BBQ. Čokoládová barva jde skvěle k...

Kód: SADA_102
Sada Peugeot Paris černý + černý a fermentovaný Kampotský pepř
1 690 Kč

Mlýnek na pepř Peugeot Paris U'Select v černé barvě s pravým černým a fermentovaným Kampotským pepřem nejen pro milovníky masa, steaků a BBQ. Peugeot Paris v černé je prostě...

Kód: SADA_103
Sada Peugeot Paris přírodní + bílý Kampotský pepř
1 290 Kč

Špičkový mlýnek Peugeot Paris U'Select v přírodní barvě a nejkvalitnější bílý Kampotský pepř jdou skvěle dohromady. Vynikající kombinace nejen pro milovníky sýrů, zeleninových...

Kód: SADA_007
Sada mlýnek La Plantation + bílý Kampotský pepř
1 049 Kč

Elegantní mlýnek s keramickým mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí a ten nejjemnější bílý Fair Trade Kampotský pepř nejen ke světlým omáčkám, sýrům a zelenině.

Kód: SADA_003