Směsi s Kampotským pepřem

smes kamp.pepre-kategorieTo nejlepší koření v jednom tubusu!

Už taky patříte mezi ty, co podlehli jedinečné chuti Kampotského koření? Doveďte své pokrmy k dokonalosti díky našim Kampotským směsím. Vytvořili jsme jedinečné kombinace kvalitního koření, díky kterým ušetříte nejen čas, ale navíc získáte jistotu vyvážených a skvělých chutí. Tak která bude vašim favoritem?

 

 

Nejprodávanější

9 položek celkem
Citrus Mix (Fleur de Sel, kaffir lime a černý Kampot) 50g
310 Kč

Jedinečná směs soli a koření, my ji milujeme na ryby ale jistě najde i další uplatnění!

Kód: LIFS50RP
Smoky Mix (Fleur de Sel. uzená paprika a černý Kampot) 50g tubus
349 Kč

Směs soli, chilli, česneku a pepřů v jedinečné okouzlující kombinaci nejen na grilování! Originální balení v papírovém tubusu, které lze použít i jako praktickou kořenku z...

Kód: CHFS50TU
chai mix
399 Kč

Úžasná směs Chai Mix provoněná khmerským kořením. Přirozeně nasládlá díky skořici, dá neskutečnou pecku Vašemi čaji, kávě a nebo jen horkému kokosovému mléku.

Kód: CHAI50TU
Kampotský pepř - směs s kořením 50g tubus
299 Kč

Naše originální směs koření a pepřů z Kambodži! Vyzkoušejte a nebo se inspirujte složením a vytvořte si směs vlastní! Směs těch nejlepších ingrediencí Skvělý na steaky,...

Kód: PESP50TU
Spicy Mix (Fleur de Sel a 11 koření) 50g tubus
349 Kč

Originální směs soli a tradičních khmerských druhů koření, na maso nebo třeba těstoviny, exotická vůně Vás dostane! Balení v papírovém tubusu, které lze použít i jako praktickou...

Kód: SYFS50TU
Citrus Mix (Fleur de Sel, kaffir lime a černý Kampot) 50g tubus
349 Kč

Originální směs soli a koření (Fleur de Sel, listy limetky a černý Kampot). Balení v papírovém tubusu, které lze použít i jako praktickou kořenku z recyklovaného papíru!

Kód: LIFS50TU
PESP500 shop
ZDARMAZDARMA
2 499 Kč

Naše originální směs koření a pepřů z Kambodži, již připravené k použití nejen na maso a sýry! Úžasně voní, rozhodně vyzkoušejte i velké balení!

Kód: PESP500
Spicy Mix (Fleur de Sel a 11 koření) 100g
531 Kč

Originální směs soli a tradičních khmerských druhů koření, na maso nebo třeba těstoviny, exotická vůně Vás dostane, nyní i ve větším balení!

Kód: SYFS100RP
Spicy Mix (Fleur de Sel a 11 koření) 50g
310 Kč

Originální směs soli a tradičních khmerských druhů koření, na maso nebo třeba těstoviny, exotická vůně Vás dostane!

Kód: SYFS50RP