Sušené mango s červeným Kampotským pepřem 150g

Kód: DFMANKRP150
Fair Trade Kampot - badge fair Organic Vegan
Značka: La Plantation
219 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušené mango s červeným Kampotským pepřem 150g

Sušené mango s Kampotským pepřem

Mango z Kampotu je samo o sobě naprosto skvělé a v tomto případě šetrně usušené tak, aby nebylo tvrdé a zachovalo si kromě skvělé vůně a chuti i příjemnou strukturu. K tomu je navíc vyšperkováno červeným Kampotským pepřem, který je rovněž lahůdkou sám o sobě. 

Tato kombinace pepře bohatého na fruktózu a ovoce je prostě skvělá - vyzkoušejte doma na čerstvém mangu a pochopíte. Fantastická je i zmrzlina z manga s červeným pepřem - ten jde totiž skvěle párovat s čímkoliv sladkým, i čokoládou, dezerty a čerstvým ovocem. 

Tohle navíc můžete vzít kamkoliv s sebou - uzavíratelný sáček je skvělý i do kanceláře či na cesty a zachovává aroma a unikátní měkkost sušeného ovoce La Plantation.

K výrobě bylo použité organické mango a minimální množství konzervace, které naleznete na etiketě. Jakmile se to naučíme přes půl zeměkoule i bez nich, zmizí jak pára nad hrncem, tak jak jste u nás zvyklí u suchého koření.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pojďte si s námi prohlédnout La Plantation

La Plantation můžete kdykoliv navštívit a absolvovat komentovanou prohlídku famry s degustací, popř. i cooking class s místní šéfkuchařkou. Ne každý má však tu možnost - abyste si mohli toto úžasné místo představit lépe z tepla Vašeho domova, můžete tak učinit skrze tuto krátkou video prohlídku. Na YouTube pak naleznete také mnoho videí turistů z prohlídky farmy z jejich pohledu. 

Proč je koření od La Plantation tak skvělé?

  • Díky neobvyklému zaměření na kvalitu
  • Vítěz několika významných soutěží včetně Great Taste 
  • Ručně sbírané, rychle zpracované, organic
  • Fair Trade - na hodnotách si zakládáme
  • Kvalitu oceňují i Michelinští šéfkuchaři
La Plantation

O značce La Plantation

Špičkové produkty La Plantation jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních soutěžích jako Great Taste, Monde Selection, Épicures d’Or či Gourmet Selection. Ocenění získávají nejen Kampotské pepře! Také naše jedinečná kurkuma s neobvykle vysokým obsahem kurkuminu a nebo pepřová omáčka, naposledy Green Pepper rub. Přinášíme zcela nové výrobky jako sušené ovoce (mango a ananas) s Kampotským pepřem či již zmíněné revoluční grilovací koření téměř bez soli s maximem chuti špičkových koření z Kampotu, oceněné Great Taste 2023. Bránou do světa khmerské kuchyně jsou pak i khmerská kari, vše v organické kvalitě!