Chai mix 50g tubus

Kód: CHAI50TU
399 Kč
Skladem

Úžasná směs Chai Mix provoněná khmerským kořením. Přirozeně nasládlá díky skořici, dá neskutečnou pecku Vašemi čaji, kávě a nebo jen horkému kokosovému mléku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Melange Chai (Chai Mix)

Neskutečně aromatická směs koření, která jedinečným způsobem provoní Váš čaj, kávu a nebo jen horké mléko. Lze použít rovněž rostlinné mléko - sojové, ovesné či kokosové.

Příprava je velice jednoduchá - jednoduše přidejte kávovou lžičku do Vašeho horkého nápoje. Pokud Vám to bude více vyhovovat, zceďte přes jemné sítko.

Pomocí této směsi lze jednoduše dochutit i ovocnou mísu, salát a nebo třeba zmrzlinu. Tato směs je vynikající také v perníku!

Kampotský pepř La Plantation

Region Kampot pepři dává nezaměnitelný charakter. Je to právě unikátní „terroir“, který dělá    z tohoto pepře světově proslulý vysoce kvalitní pepř. Nikde jinde na světě takový neroste. Proto má i tento náš černý pepř ochrannou známku původu certifikát PGI a je obsažen také v Chai Mix.

Chai mix 50g tubus
Chai mix 50g tubus

PGI

Obsahuje Kampotský pepř s certifikátem původu: Protected geographical indication
Chai mix 50g tubus

Ruční sběr

Pečlivě, šetrně a ručně. Tak jsou sbírány všechny druhy našich koření.
Chai mix 50g tubus

Sušeno sluncem

Sušené na slunci pro přirozené vyladění dokonalých chutí
Chai mix 50g tubus

Fair trade

Spravedlivě odměníme práci farmářů a podporujeme místní rozvoj

Odkud pochází naše koření?

Do České republiky dovážíme ten nejkvalitnější pravý Kampotský pepř z Kambodži. Naším výhradním dodavatelem je farma La Plantation

Za stejnojmenným unikátním projektem, který se zaměřuje na Kampotský pepř a koření v organické kvalitě z Kambodži stojí Nathalie Chaboche a Guy Porré. Díky tomuto projektu Vám nabízíme i my možnost využít ve své kuchyni jedinečný Kampotský pepř v nejlepší světové kvalitě.

Nejen Fair Trade Kampotský pepř s certifikací původu PGI. Součástí projektu je také podpora rozvoje pěstování pepře v regionu a pomoc menším farmářům s uplatněním jejich produktů na trhu.

V samostatném projektu „Les Écoles De La Plantation“ podporujeme zdejší školy a přispíváme ke vzdělání místních dětí. V tomto projektu se můžete s námi podílet na investici do budoucnosti celého regionu Kampot.

Chai mix 50g tubus
Chai mix 50g tubus

Vítězové mezinárodních soutěží

Špičkové produkty La Plantation jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních soutěžích jako Great Taste Awards, Monde Selection,  Épicures d’Or či Gourmet Selection.

Ocenění získávají nejen Kampotské pepře! Také naše jedinečná kurkuma s neobvykle vysokým obsahem kurkuminu a Green Kampot Pepper Sauce - omáčka ze zeleného pepře.

La Plantation je tak skvělým důkazem toho, že projekt orientovaný na zachování tradičních lokálních produktů se silným sociálním, kulturním a environmentálním přesahem může být zároveň velice úspěšným se svými produkty na světovém trhu. Věřte ale, že cesta je to dlouhá a trnitá!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.