Kampotský pepř černý 1kg

Kód: KBP1KG
2 749 Kč
Skladem

Kampotský pepř černý, té nejvyšší kvality a v největším balení. Pro profesionální kuchyně a všude tam, kde je ho potřeba ve velkém množství. Také v tomto velkém pytli jsou kuličky ručně sbíraného pravého pepře z Kampotu s jeho neodmyslitelnou delikátní chutí a vůní s tóny máty a eukalyptu. Jen je jich víc, celé kilo.

  • Gurmánský pepř pro každý váš recept
  • Vyladí chutě masa i zeleniny. Na vaření i jen závěrečné dochucení
  • Maxi vakuové balení pravého Kampotského pepře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kampotský pepř černý 

Kuličku po kuličce obíraný, tříděný a omývaný pepř z Kambodži. Původně čerstvý zelený pepř se po 3 denním sušení na slunci stává černým pepřem s charakteristickými vlastnostmi Michelinskými šéfkuchaři opěvovaného Kampotského pepře.

Pečlivý ruční sběr i zpracování plodů pepřovníku Piper nigrum předurčuje vysokou kvalitu pepře z Kambodži. V kuchyni se osvědčí nejen černý Kampotský pepř, ale také jako fermentovaný pepř!

La Plantation je pepř z Kampotu

Farma La Plantation se nachází v kambodžském regionu Kampot. Jedině tady dostává místní pepř svůj nezaměnitelný charakter. Unikátní „terroir“ je klíčem k jedinečnosti Kampotského pepře. Důležitost místa původu je na našich pepřích deklarováno certifikátem PGI.

Kampotský pepř černý 1kg
Kampotský pepř černý 1kg

Černý kambodžský pepř ve Vaší kuchyni

Každá kuchyně může být ozvláštněna dotekem luxusu s Kampotským pepřem. Ať se specializujete na maso, těstoviny nebo vegetariánskou kuchyni. Pepř z Kampotu vyladí každé jídlo do perfektního gurmánského zážitku.

Ani ve street food se kambodžský pepř neztratí. Právě naopak. Dodá na zajímavosti každému sendviči. Rozpalte gril a nechte se černým Kampotským pepřem s tóny eukalyptu a máty inspirovat k dokonalému hamburgeru.

Kampotský pepř černý 1kg

PGI

Koření s certifikátem původu: Protected geographical indication
Kampotský pepř černý 1kg

Ruční sběr

Pečlivě, šetrně a ručně. Tak jsou sbírány jen ty zralé plody
Kampotský pepř černý 1kg

Sušeno sluncem

Sušené na slunci pro přirozené vyladění dokonalých chutí
Kampotský pepř černý 1kg

Fair trade

Spravedlivě odměníme práci farmářů a podporujeme místní rozvoj

Odkud pochází naše koření?

Do České republiky dovážíme ten nejkvalitnější pravý Kampotský pepř z Kambodži. Naším výhradním dodavatelem je farma La Plantation

Za stejnojmenným unikátním projektem, který se zaměřuje na Kampotský pepř a koření v organické kvalitě z Kambodži stojí Nathalie Chaboche a Guy Porré. Díky tomuto projektu Vám nabízíme i my možnost využít ve své kuchyni jedinečný Kampotský pepř v nejlepší světové kvalitě.

Nejen Fair Trade Kampotský pepř s certifikací původu PGI. Součástí projektu je také podpora rozvoje pěstování pepře v regionu a pomoc menším farmářům s uplatněním jejich produktů na trhu.

V samostatném projektu „Les Écoles De La Plantation“ podporujeme zdejší školy a přispíváme ke vzdělání místních dětí. V tomto projektu se můžete s námi podílet na investici do budoucnosti celého regionu Kampot.

Kampotský pepř černý 1kg
Kampotský pepř černý 1kg

Vítězové mezinárodních soutěží

Špičkové produkty La Plantation jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních soutěžích jako Great Taste Awards, Monde Selection,  Épicures d’Or či Gourmet Selection.

Ocenění získávají nejen Kampotské pepře! Také naše jedinečná kurkuma s neobvykle vysokým obsahem kurkuminu a Green Kampot Pepper Sauce - omáčka ze zeleného pepře.

La Plantation je tak skvělým důkazem toho, že projekt orientovaný na zachování tradičních lokálních produktů se silným sociálním, kulturním a environmentálním přesahem může být zároveň velice úspěšným se svými produkty na světovém trhu. Věřte ale, že cesta je to dlouhá a trnitá!

Kampotský pepř černý 1kg

Dárkové sady koření a pepře z Kambodži už od 499,-

Obdarujte své blízké dárkem, který chutná, potěší a navíc pomáhá! Koření je baleno přímo v Kambodži. Jeho nákupem podporuje tradici pěstování pepře a místní komunitu. Více informací o férovém obchodu najdete v článku o Fair trade Kampostském pepři. A o naší a Vaší společné pomoci komunitě v Kampotu se dozvíte také na webu Les Écoles de La Plantation.
Kampotský pepř černý 1kg

Pravý Kampotský pepř, slevy a dopravu zdarma

Milý zákazníku, Vaše spokojenost je pro nás důležitá! Pro Vaši radost, nejen z vysoce kvalitního pepře z Kampotu a špičkového koření, máme pro Vás skvělé slevy už od prvního nákupu u nás. Věříme, že se do nejkvalitnějších pepřů a koření z Kambodži zamilujete jako my. Aby se vám nakupovalo ještě příjemněji, tak do odvolání máme pro Vás dopravu zdarma! 
Kampotský pepř černý 1kg

Chcete fermentovaný Kampotský pepř zdarma? Máte ho mít!

Rádi Vám děláme radost! Takže k Vašemu nákupu nad 5000 Kč zabalíme k Vaší objednávce dárek a to náš nejoblíbenější fermentovaný pepře z Kampotu zdarma v 50g balení. Je pravda, že se tímto pepřem rádi chlubíme. Ale máme k tomu spoustu důvodů. Ne nadarmo se stal naší vlajkovou lodí. Že si ho v kuchyni zamiluje snad každý, svědčí hned několik mezinárodních ocenění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.