Český mlýnek z ořešáku černého 25cm

Kód: CM-25-ORE
1 790 Kč
Skladem

Ikonický mlýnek do kuchyně i na stůl z tmavého ořechového dřeva. Každý kus je ručně soustružený originál. Nastavitelná keramická mechanika s 25letou zárukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní mlýnek z ořešáku 25cm

Tmavé dřevo ořešáku je skutečným klenotem přírody, často vykreslující až neskutečné reliéfy. 25cm mlýnek se skvěle hodí do kuchně na dochucení pokrmů solí, pepřem, ale např. i chilli papričkami (v drcené podobě). Na stole je pak doslova ikonickým doplňkem. Ručně soustružený z masivního českého dřeva, každý kus je originál!

  • výška 25 cm
  • průměr 6 cm
  • masivní ořechové dřevo
  • na pepř, sůl, chilli (drcené)
  • mechanika CrushGrind® s 25let zárukou
  • nastavitelná hrubost mletí
Český mlýnek z ořešáku černého 25cm
Český mlýnek z ořešáku černého 25cm

Český mlýnek - ruční výroba

Źádná Čína s německým a nebo jiným pasem - do rukou se Vám dostane originální, ručně vyráběný mlýnek z masivního dřeva, soustružený kus od kusu v Nelahozevsi mistrem svého oboru, Jirkou Hurychem. Každý mlýnek je zpracován od surového vyschlého dřeva, přes zakulacení do válce, vyvrtání středového otvoru a zpracování všech hran, až po finální broušení povrchu, osazení špičkové mechaniky CrushGrind, gravírování a finální povrchovou úpravu. 

Ano, tím vším si musí projít každý z těchto mlýnků, z nichž každý jeden je originál - druhý stejný nikde nenajdete. Jedinečná kresba dřeva je jiná kus od kusu.

5 let záruka na tělo mlýnku a 25 let na nastevitelnou keramickou mechaniku, která si poradí s pepřem i solí, dokonce jej můžete použít i na drcené chilli!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.