Sada Skeppshult mini litinový mlýnek s černým Kampotským pepřem

Kód: 0711V-KBP
1 889 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Ruční, velice malý, litinový mlýnek z prvotřídní litiny ze Švédska od tradičního výrobce Skeppshult. Tento litinový mlýnek ze švédské litiny je originál tradiční švédské kvality.

Technické parametry:

  • Výška: 7 cm
  • Vnější průměr: 5,8 cm
  • Čistá hloubka: 3,3 cm
  • Váha: 0,7 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

0711-KBP

Mini litinový mlýnek s černým Kampotským pepřem

Kombinace, která bude ozdobou kuchyně, ale stále plně funkční, i když v miniaturní velikosti. Nejmenší z mlýnků je vhodný pro občasné vaření, ideálně pro jednu a nebo dvě osoby, kombinace s černým Kampotským pepřem je skvělá pro jakoukoliv kuchyni - využijete při klasické české kuchyni, stejně tak pokud holdujete francouzské, italské a nebo Asii. S tímto mlýnkem si poradí i dítě, přesto nadchne špičkovým zpracováním a jen v případě opakovaných rautů ve Vašem obýváku bych volil velikost větší.

Kampotský pepř je gurmány celého světa, stejně tak špičkovými šéfkuchaři hodnocen jako jeden z nejkvalitnějších na světě - dárek společně s mlýnkem Skeppshult tak dává ještě větší smysl!

 
 
 
 
 
 

Jak funguje mlýnek Skeppshult?

Princip je velice jednoduchý - dvojité tělo mlýnku rozeberete a vložíte potřebné koření. Po uzavření otáčením a přítlakem rozmělníte koření na požadovanou hrubost, nepoužité koření můžete uschovat pod praktické víčko

 

Mlýnek, který po Vás zdědí vnoučata!

Skeppshult je známý prvotřídní kvalitou svých výrobků. Ty vás bez nadsázky přežijí a radost budou dělat i Vašim dětem, generaci za generací! Pouze prvotřídní litina, pečlivě vybrané dřevo a rostlinný olej - nic víc není k dokonalosti potřeba. 

 

Každý mlýnek je svým způsobem originální!

Vzhledem k ručně připravovaným formám a odlévání tradičním postupem je každý kus originál! Forma z písku je připravena k odlévání a po vychladnutí odstraněna, poté je mlýnek ručně opracován. Titěrná velikost mlýnku v měřítku ostatních výrobků z litiny činí výrobu ne zcela snadnou, každý kus je však vyroben s láskou a radostí přenášenou s tradičním kusem švédské litiny na svého nového majitele!

Poznámka: Na litinu je záruka 10 let. V mlýnku však zpracovávejte pouze suché koření a vyvarujte se skladování ve vlhku. Mletí soli a vlhkých koření může potenciálně způsobit korozi povrchu.

Uzávěr mlýnku je vyroben ze švédského ořešáku s těsnící gumičkou.

Aktuální odstín dřeva se může lišit od fotografie - jedná se o přírodní materiál.

Ruční práce s litinou

Litina je produktem úžasné symbiózy dvou živlů - ohně a země, za přispění notné dávky lidského talentu a dlouholeté zkušenosti. 

Skeppshult je od začátku do konce ručně zpracovaný produkt, který projde mnoha zdlouhavými procesy výroby, než může zamířit ke svému majiteli, kterému pak bude dělat radost mnohdy do konce jeho života. 

Litina skutečně přežívá generace a mlýnky Skeppshult, jsou toho skvělým důkazem! 

A jak se mlýnek vlastně používá?

V jednoduchosti je krása. V tomhle případě to platí dvojnásobek. 

Skvělý jednoduchý design s ještě jednodušším způsobem použití

Vyberte si svou velikost!

0711-KBP

Mini mlýnek

0711-KBP

Malý mlýnek

0711-KBP

Velký mlýnek

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
UH Avatar autora | 1.12.2022
+ kvalitní produkt
+ trvanlivý
+ malé rozměry

doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: