Kešu z Kambodže Smoky Mix 125g

Kód: CASSMO125
Kampot - badge fair Organic Pálivost 1/3
Značka: La Plantation
289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Výběrové kambodžské kešu oříšky (W240) s jedinečnou a autentickou příchutí Smoky Mix s Kampotským pepřem z La Plantation a zauzeným jemným sladkým chilli. Jemné, delikátní a fantasticky dochucené tak, že Vás nenechají spát!

 • Na zobání domů, ke grilu i do kanceláře
 • Špičkové, ručně zpracované kešu i koření
 • V autentickém balení z farmy v Kampotu
Pálivost:
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kešu z Kampotu Smoky mix

Přinášíme jedinečné kambodžské kešu v prémiové kvalitě tak jak jste u La Plantation zvyklí, ve třech příchutích:

 • Smoky Mix s paprikou a pepřem (tato)
 • Kurkuma a galangal
 • Bílý Kampotský pepř

Jistě znáte náš fantastický Kampotský pepř, který díky neobvyklé péči a následné jedinečné chuti zaujal amatérské i top profesionální kuchaře. Jak asi víte, pepřem nekončíme, po BBQ koření, čajích, omáčkách či sušeném ovoci dávají svoji neskutečnou chuť i kambodžským kešu oříškům a jak jinak, než těm nejkvalitnějším a téměř největším jaké lze sehnat (W240).

Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervantů - nejsou potřeba 😎

Kešu z Kambodže Smoky Mix 125g
Kešu z Kambodže Smoky Mix 125g

Smoky Mix - proto chutnají tak skvěle

Kampotský pepř je pouze jedním z produktů La Plantation a skvělé zauzené směsi Smoky Mix.

Obsahuje solný květ z Kampotu, zauzené sladké chilli, česnek a zauzený Kampotský pepř, vše v jedinečné organické kvalitě od soli až po slupky z kokosů a rýžové slámy kterými zauzujeme papriku a Kampotský pepř.

Smoky Mix je zauzená směs, která vyniká fantastickou chutí s přiměřenou pálivostí která myslím nezažene ani odpůrce chilli.

Chcete vědět více o kešu?

Kešu ořechy, původem z Latinské Ameriky, byly do jihovýchodní Asie zavlečeny během 16. století. Naší lahůdkou je semeno kešu , olejnatého stromu pocházejícího z Brazílie, který se však dnes široce pěstuje v tropických oblastech po celém světě, zejména v Indii, Vietnamu a západní Africe.

Kešu se skládá z jedlého nepravého ovoce, nazývaného kešu jablko, s mírně nakyslou chutí a texturou jablka. Toto ovoce lze konzumovat syrové, ze šťávy lze vyrobit alkoholický nápoj podobný vínuo.

Samotný ořech sedí na konci kešu jablka a je chráněn velmi pevnou skořápkou. Po pečlivém loupání a parní lázni, abychom odstranili tenkou slupku, získáme bílý oříšek v typickém tvaru pro kešu.

Kešu z Kambodže Smoky Mix 125g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pojďte si s námi prohlédnout La Plantation

La Plantation můžete kdykoliv navštívit a absolvovat komentovanou prohlídku famry s degustací, popř. i cooking class s místní šéfkuchařkou. Ne každý má však tu možnost - abyste si mohli toto úžasné místo představit lépe z tepla Vašeho domova, můžete tak učinit skrze tuto krátkou video prohlídku. Na YouTube pak naleznete také mnoho videí turistů z prohlídky farmy z jejich pohledu. 

Proč je koření od La Plantation tak skvělé?

 • Díky neobvyklému zaměření na kvalitu
 • Vítěz několika významných soutěží včetně Great Taste 
 • Ručně sbírané, rychle zpracované, organic
 • Fair Trade - na hodnotách si zakládáme
 • Kvalitu oceňují i Michelinští šéfkuchaři
La Plantation

O značce La Plantation

Špičkové produkty La Plantation jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních soutěžích jako Great Taste, Monde Selection, Épicures d’Or či Gourmet Selection. Ocenění získávají nejen Kampotské pepře! Také naše jedinečná kurkuma s neobvykle vysokým obsahem kurkuminu a nebo pepřová omáčka, naposledy Green Pepper rub. Přinášíme zcela nové výrobky jako sušené ovoce (mango a ananas) s Kampotským pepřem či již zmíněné revoluční grilovací koření téměř bez soli s maximem chuti špičkových koření z Kampotu, oceněné Great Taste 2023. Bránou do světa khmerské kuchyně jsou pak i khmerská kari, vše v organické kvalitě!