Moringa leaves (powder) 50g tubus

Kód: MOPW50TU
399 Kč
Skladem

Lístky naší moringy jsou ručně sklizeny, tříděny a vyčištěny ihned po sklizení. Sušení za nízké teploty zajišťuje zachování aroma, ale také vysokou kvalitu prášku s neobvyklým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý pepř z Kampotu

Stromy moringy olejodárné ( Moringa oleifera) pocházejí z Himaláje. Dnes jsou pěstovány také v Africe, Indii a Madagaskaru. Moringa díky svým zdravotním benefitům doslova boduje! 

Strom plný vitamínů a antioxidantů

Listky moringy se sklízí, třídí a čistí ručně. Suší se při nízké teplotě a následně se umelou v prášek. Jeho zpracování zachovává všechna aromata, čímž vám zaručuje vysoce kvalitní produkt bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty. 

Moringa leaves (powder) 50g tubus
Moringa leaves (powder) 50g tubus

Vrcholem žebříčku superpotravin!

Moringa je truhla plná vitamínů. Má nízký obsah kalorií, tudíž je zařazena do různých redukčních diet i pro doplnění minerálů. 

Je vhodná k přípravě polévek, smoothie, bylinných nálevů, jogurtů nebo ji můžete přidat do sladkého či slaného těsta na koláč

Moringu máme také ve formě drcených lístků jako bylinný čaj a nebo čajovou směs Morning Boost s kurkumou a zázvorem. 

Moringa, někdy také nazývána stromem života, je tradičně používána v ajurvédě.

Lístky naší moringy sklízíme, třídíme a čistíme ručně, poté je za nízké teploty sušíme a umeleme na prášek. Díky tomu můžeme nabídnout produkt s vynikajícím aroma čerstvé moringy, s neobvykle vysokým obsahem minerálů (vápník, železo, magnesium), vitamíny A, C, E a antioxidanty. Díky tomu je vynikající nejen během zimních měsíců, kdy potřebujeme tyto látky doplnit.

Je vynikající do jogurtu, smoothie, polévky a nebo i do pečených dobrot. Moringu máme také ve formě drcených lístků jako bylinný čaj a nebo čajovou směs Morning Boost s kurkumou a zázvorem. 

Po otevření doporučujeme uchovat v uzavřené nádobě, mimo dosah tepla a slunečního záření - tak si moringa uchová maximum ze svých unikátních vlastností.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.