Kampotský pepř pro restauracece a hotely

Kampot kambodžský pepř

Proměňte jídlo na jedinečný gurmánský zážitek s těmi správnými ingrediencemi. Pepř z Kambodži je špičková surovina s unikátními vlastnostmi, které dotáhnou chuť vašich pokrmů k dokonalosti. Kampot.cz je dodavatelem pravého Kampotského pepře s Fair Trade certifikací. Kampotský pepř milují nejlepší šéfkuchaři z celého světa a především jejich hosté.

Nebojte se to hostům trochu opepřit!

Kampotský pepř alias „král pepřů“ je oceňován pro nezaměnitelnou plnou chuť a široké možnosti jeho využití v pokrmech. Hodí se jak do slaných tak i sladkých pokrmů a salátů s ovocem. Je dokonalý ke:

  • všem druhům masa
  • rybám
  • mořským plodům
  • zelenině
  • dezertům

Kampotský pepř má své místo i na baru v kořeněných drincích. Vaše restaurace si nejlepší pepř světa zaslouží.

Vařte s fantazií, vařte s pepřem a kořením z Kampotu!

Čím vám může Kampot.cz vybavit kuchyň?

Že není jen černý pepř, u našeho Kampotského platí dvojnásob. Z Kambodži dovážíme pepř v organické i BIO kvalitě, červený pepř, bílý pepř i zelený. Také Kampotský fermentovaný pepř nebo pepř zauzený. Vyzkoušejte dlouhý červený pepř a naprostou gurmánskou specialitu Kampotský Bird Pepper.

Fleur de Sel a další Fair Trade koření

Poznejte, jak může chutnat sůl. Jako solné květy vypadají krystalky vyjímečné soli Fleur de Sel. Tato sůl je ručně sklízená a sušená pod sluncem. Fleur de Sel tak na talíř přináší maximální chuť přírody a to nejlepší, co mořská sůl dokáže nabídnout.

Vyberte si z připravených směsí koření s Kampotským pepřem nebo samostatné balení originálního koření jako khmerské kari, galangal, kurkuma, zázvor, kardamom. Poznávejte s námi rozličné pikantní chutě chilli. Samozřejmě Vás vybavíme správným nářadím, kvalitními mlýnky na pepř a koření s možností gravírování loga na mlýnky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení