Kampotský pepř pro restauracece a hotely

Kampot kambodžský pepř

Proměňte jídlo na jedinečný gurmánský zážitek s těmi správnými ingrediencemi. Pepř z Kambodži je špičková surovina s unikátními vlastnostmi, které dotáhnou chuť vašich pokrmů k dokonalosti. Kampot.cz je dodavatelem pravého Kampotského pepře s Fair Trade certifikací. Kampotský pepř milují nejlepší šéfkuchaři z celého světa a především jejich hosté.

Nebojte se to hostům trochu opepřit!

Kampotský pepř alias „král pepřů“ je oceňován pro nezaměnitelnou plnou chuť a široké možnosti jeho využití v pokrmech. Hodí se jak do slaných tak i sladkých pokrmů a salátů s ovocem. Je dokonalý ke:

  • všem druhům masa
  • rybám
  • mořským plodům
  • zelenině
  • dezertům

Kampotský pepř má své místo i na baru v kořeněných drincích. Vaše restaurace si nejlepší pepř světa zaslouží.

Vařte s fantazií, vařte s pepřem a kořením z Kampotu!

Čím vám může Kampot.cz vybavit kuchyň?

Že není jen černý pepř, u našeho Kampotského platí dvojnásob. Z Kambodži dovážíme pepř v organické i BIO kvalitě, červený pepř, bílý pepř i zelený. Také Kampotský fermentovaný pepř nebo pepř zauzený. Vyzkoušejte dlouhý červený pepř a naprostou gurmánskou specialitu Kampotský Bird Pepper.

Fleur de Sel a další Fair Trade koření

Poznejte, jak může chutnat sůl. Jako solné květy vypadají krystalky vyjímečné soli Fleur de Sel. Tato sůl je ručně sklízená a sušená pod sluncem. Fleur de Sel tak na talíř přináší maximální chuť přírody a to nejlepší, co mořská sůl dokáže nabídnout.

Vyberte si z připravených směsí koření s Kampotským pepřem nebo samostatné balení originálního koření jako khmerské kari, galangal, kurkuma, zázvor, kardamom. Poznávejte s námi rozličné pikantní chutě chilli. Samozřejmě Vás vybavíme správným nářadím, kvalitními mlýnky na pepř a koření s možností gravírování loga na mlýnky.