Peugeot Paris přírodní 18cm

Kód: P0870418
790 Kč
Do 30 dnů
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Hledáte mlýnek se skvělým mechanismem za rozumnou cenu? Zde jste trefili do černého - prověřený klasický mechanismus Peugeot je sázka na jistotu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoznačný výběr kvalitního mlýnku za rozumnou cenu!

Dilema každého kdo jednou zavrhne jednorázové mlýnky z marketu je kam až se vydat s cenou aby mlýnek za něco stál, ale zároveň nevyhodit půl výplaty za kvalitní mlýnek. S volbou mlýnku Peugeot Paris Vám ušetříme spoustu hledání a trápení a rozhodně Vás nepřipravíme o více peněz než si kvalitní mlýnek zaslouží! Již mnoho nezávislých testů potvrdilo, že mechanismus Peugeot není považovaný za špičku ve svém oboru nadarmo. Mele slušný objem pepře na jedno otočení a zároveň stejnoměrně - nemáte tak smíchán prach se štěrkem a dostanete přesně to co chcete. 

Proč investovat do kvalitního mlýnku

Je to jednoduché - žijeme jen jednou a pokud si chcete vychutnat výsledky Vašeho vaření se vším všudy, kvalitní pepř a mlýnek k tomu zkrátka patří a zejména jedno bez druhého zkrátka není ono. Jak jste již pochopili, jste na správné adrese co se týče nejlepšího pepře na světě ale také ohledně mlýnků. Pokud Vás omrzely vyšeptalé jednorázové záležitosti a chcete investovat pár stokorun do něčeho kvalitního a nevyhodit je do kanálu, věřte že nebudete litovat. Rozdíl je skutečně jako Trabant a Mercedes - obojí jede ale srovnat se to nedá. Není to ani tak jiná disciplína jako úplně jiný sport - zkrátka dostanete vždy tolik toho nejkvalitnějšího pepře kolik potřebujete a umletého tak jak potřebujete.  Doplníte jej snadno a rychle a pepře se do něj vejde slušné množství na každodenní vaření. Jde jít i o úroveň výš a připlatit si za mechanismus U'Select kde máte možnost nastavovat hrubost, již ale i tato volba s klasickým mechanismem je desetiletím ověřeným řešením které nezklame.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na pepř a koření
Materiál: Buk přírodní
Velikost: 18 cm
Mechanismus: Peugeot Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.