Pepř z Kampotu černý zauzený studeným kouřem 1kg

Kód: KKBP1KG
ZDARMAZDARMA
kampotský pepř černý uzený 500g
3 942,20 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Uzený pepř z Kampotu pro všechny mistry BBQ (a nejen pro ně). Náš černý Kampotský pepř získává příjemné kouřové aroma tradiční technikou uzení studeným kouřem. Kambodžský pepř se zaudí na kokosových slupkách a rýžové slámě. Jemné uzené aroma tak nepřebíjí, ale doplňuje přirozeně unikátní chuť Kampotského pepře.

  • Pro nejlepší BBQ
  • Na grilování steaků, zeleniny i sýrů
  • Vakuové balení k udržení nejvyšší kvality pepře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý zauzený pepř z Kampotu

Pepř se sbírá ručně jako zelený pepř. Kuličku po kuličce je obírán, omýván a sušen na slunci po dobu až 3 dní. Během sušení se zbarví do typické černé barvy pepře a vytříbí své unikátní chutě Kampotského pepře.

Na rozdíl od černého Kampotského pepře je tento typ, tedy zauzený pepř z Kambodži upraven tradiční metodou uzení studeným kouřem. Kampotský pepř se udí na kokosových slupkách a rýžové trávě. Získává si tak jemné kouřové aroma

Uzený Kampotský pepř 

La Plantation

Studený kouř tradiční techniky uzení dolaďuje v pepři příjemné zauzené aroma. Jedinečné chutě Kampotského pepře jsou však svázány s unikátním „terroir“ Kampotu. Proto má i náš zauzený černý pepř ochrannou známku původu certifikát PGI.

Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Uzený pepř z Kambodži u Vás v kuchyni

Specifické aroma po jemném uzení přímo nabádá k využití zauzeného Kampotského pepře při grilování. Tradiční způsob uzení studeným kouřem však dává vzniknout lehkému kouřovému aroma, které původní chuť pepře z Kampotu nepřebíjí nýbrž doplňuje.

Můžete tento uzený černý pepř z Kambodži použít jak při vaření či pečení tak na steak či hamburger na grilu. Nejlepší BBQ si však vychutnáte právě se zauzeným Kampotským pepřem.

Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

PGI

Koření s certifikátem původu: Protected geographical indication
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Ruční sběr

Pečlivě, šetrně a ručně. Tak jsou sbírány jen ty zralé plody
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Sušeno sluncem

Sušené na slunci pro přirozené vyladění dokonalých chutí
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Fair trade

Spravedlivě odměníme práci farmářů a podporujeme místní rozvoj

Odkud pochází naše koření?

Do České republiky dovážíme ten nejkvalitnější pravý Kampotský pepř z Kambodži. Naším výhradním dodavatelem je farma La Plantation

Za stejnojmenným unikátním projektem, který se zaměřuje na Kampotský pepř a koření v organické kvalitě z Kambodži stojí Nathalie Chaboche a Guy Porré. Díky tomuto projektu Vám nabízíme i my možnost využít ve své kuchyni jedinečný Kampotský pepř v nejlepší světové kvalitě.

Nejen Fair Trade Kampotský pepř s certifikací původu PGI. Součástí projektu je také podpora rozvoje pěstování pepře v regionu a pomoc menším farmářům s uplatněním jejich produktů na trhu.

V samostatném projektu „Les Écoles De La Plantation“ podporujeme zdejší školy a přispíváme ke vzdělání místních dětí. V tomto projektu se můžete s námi podílet na investici do budoucnosti celého regionu Kampot.

Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Vítězové mezinárodních soutěží

Špičkové produkty La Plantation jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních soutěžích jako Great Taste Awards, Monde Selection,  Épicures d’Or či Gourmet Selection.

Ocenění získávají nejen Kampotské pepře! Také naše jedinečná kurkuma s neobvykle vysokým obsahem kurkuminu a Green Kampot Pepper Sauce - omáčka ze zeleného pepře.

La Plantation je tak skvělým důkazem toho, že projekt orientovaný na zachování tradičních lokálních produktů se silným sociálním, kulturním a environmentálním přesahem může být zároveň velice úspěšným se svými produkty na světovém trhu. Věřte ale, že cesta je to dlouhá a trnitá!

Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Dárkové sady koření a pepře z Kambodži už od 499,-

Obdarujte své blízké dárkem, který chutná, potěší a navíc pomáhá! Koření je baleno přímo v Kambodži. Jeho nákupem podporuje tradici pěstování pepře a místní komunitu. Více informací o férovém obchodu najdete v článku o Fair trade Kampostském pepři. A o naší a Vaší společné pomoci komunitě v Kampotu se dozvíte také na webu Les Écoles de La Plantation.
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Pravý Kampotský pepř, slevy a dopravu zdarma

Milý zákazníku, Vaše spokojenost je pro nás důležitá! Pro Vaši radost, nejen z vysoce kvalitního pepře z Kampotu a špičkového koření, máme pro Vás skvělé slevy už od prvního nákupu u nás. Věříme, že se do nejkvalitnějších pepřů a koření z Kambodži zamilujete jako my. Aby se vám nakupovalo ještě příjemněji, tak do odvolání máme pro Vás dopravu zdarma! 
Kampotský pepř černý zauzený studeným kouřem 500g

Chcete fermentovaný Kampotský pepř zdarma? Máte ho mít!

Rádi Vám děláme radost! Takže k Vašemu nákupu nad 5000 Kč zabalíme k Vaší objednávce dárek a to náš nejoblíbenější fermentovaný pepře z Kampotu zdarma v 50g balení. Je pravda, že se tímto pepřem rádi chlubíme. Ale máme k tomu spoustu důvodů. Ne nadarmo se stal naší vlajkovou lodí. Že si ho v kuchyni zamiluje snad každý, svědčí hned několik mezinárodních ocenění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: