BIO česnek z Rakouska mletý 80g

Kód: BG-GP80G
ZDARMAZDARMA
1644425661241 317 1 Knbl Pulver
249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO česnek z Rakouska mletý 80g

Vynikající BIO česnek

Sušený česnek je na trhu v nespočtu variant, většina z dostupné produkce však pochází z Číny, která drtí trh cenou, nikoliv kvalitou. Sušený česnek z Biohof Goldenits z Rakouska vyniká intenzivní příjemnou česnekovou chutí a vůní bez nepříjemného dozvuku, který nikdo nemáme rádi. Můžete jej využít při každodenním vaření všude tam, kde byste použili česnek čerstvý.

Jistě Vás napadne otázka, proč neprodáváme česnek český. Na to je jednoduchá odpověď - takto kvalitní česnek v certifikované BIO kvalitě jsme v ČR nenalezli. David a Simon Goldenits jsou již třetí generací pěstitelů česneku v malé vesničce Tadten v národním parku Neusiedlersee v Rakousku - tedy partner, na kterého můžeme být pyšní!

BIO česnek z Rakouska mletý 80g

Česnek z farmy Goldenits

Tradiční rakouská rodinná farma, která již po tři generace produkuje zeleninu té nejvyšší kvality. Od roku 2007 je certifikovanou BIO farmou a zároveň první farmou v Rakousku produkující černý česnek.
BIO česnek z Rakouska mletý 80g

Přírodní podmínky národního parku

Tadten  im  Seewinkel leží jen kousek od národního parku Neusiedler See - Seewinkel, nedaleko Vídně - tento malebný kraj plný vinic a tradičních zemědělských farem můžete kdykoliv navštívit, což ostatně doporučujeme. Ideální je spojení např. s cyklistikou - rovinatý kraj k tomu přímo vybízí.

Z Rakouska pochází také vynikající vepřové Duroc a mnoho skvělých vín - našeho souseda není radno v gastronomii podceňovat!

Biohof Goldenits

Rodinná farma Goldenits se zabývá zemědělstvím již po generace. Česnek, který byl plodinou této farmy již dávno, utrpěl stejně jak v Čechách masivním dovozem této plodiny ze zahraničí, zejména Číny. Rodina Goldenits se však nevzdala a zaměřila se na produkci vysoce kvalitního česneku v certifikované BIO kvalitě, kterou čínský import nenabízí. Zároveň se začali věnovat černému česneku a jako první farma v Rakousku jej nabídla zákazníkovi. Díky našemu projektu se česnek, který David, Simon a jeho rodina sklidí dostane až k Vám a můžete si tak vychutnat jeho jedinečnou kvalitu.

Česnek je sklízen v srpnu, pečlivě uskladněn a během roku postupně zpracováván bez použití chemie při pěstování, ale i skladování.

BIO česnek z Rakouska mletý 80g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: