BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí

Kód: BG-BG45
ZDARMAZDARMA
1645774124112 436 BG Kapseln
990 Kč
Skladem

Bio česnek , chuťově jedinečný a bohatý na zdraví prospěšné látky. Ten musíte vyzkoušet!

  • 100% BIO sušený česnek
  • Zdrojem vzácných antioxidantů
  • Česnek z farmy Goldenits

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý česnek sušený

David se Simonem dokázali černý česnek proměnit na 100% BIO sušený česnek, který máte možnost konzumovat v kapslích. Nic jiného, než sušený černý česnek uvnitř nehledejte, díky tomu stačí k tělesné a nejspíše i duševní vzpruze jedna kapsle denně.

Tím samozřejmě nenabádáme k zanevření na svou životosprávu obecně a pověšení sportovního náčiní na hřebík. Černý česnek se Vám však i může stát vítanou podporou imunity a zdrojem vzácných přírodních antioxidantů, nejen ve vaší kuchyni.

BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí
BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí

Vynikající BIO česnek

Sušený česnek je na trhu v nespočtu variant, většina z dostupné produkce však pochází z Číny, která drtí trh cenou, nikoliv kvalitou. Sušený česnek z Biohof Goldenits z Rakouska vyniká intenzivní příjemnou česnekovou chutí a vůní bez nepříjemného dozvuku, který nikdo nemáme rádi. Můžete jej využít při každodenním vaření všude tam, kde byste použili česnek čerstvý.

Jistě Vás napadne otázka, proč neprodáváme česnek český. Na to je jednoduchá odpověď - takto kvalitní česnek v certifikované BIO kvalitě jsme v ČR nenalezli. David a Simon Goldenits jsou již třetí generací pěstitelů česneku v malé vesničce Tadten v národním parku Neusiedlersee v Rakousku - tedy partner, na kterého můžeme být pyšní!

 
 
 
 
 

Biohof Goldenits

Rodinná farma Goldenits se zabývá zemědělstvím již po generace. Česnek, který byl plodinou této farmy již dávno, utrpěl stejně jak v Čechách masivním dovozem této plodiny ze zahraničí, zejména Číny.

Rodina Goldenits se však nevzdala a zaměřila se na produkci vysoce kvalitního česneku v certifikované BIO kvalitě, kterou čínský import nenabízí. Zároveň se začali věnovat černému česneku a jako první farma v Rakousku jej nabídla zákazníkovi. Díky našemu projektu se česnek, který David, Simon a jeho rodina sklidí, dostane až k vám a můžete si tak vychutnat jeho jedinečnou kvalitu.

Česnek je sklízen v srpnu, pečlivě uskladněn a během roku postupně zpracováván bez použití chemie při pěstování, ale i skladování.

BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí

Česnek z farmy Goldenits

Tradiční rakouská rodinná farma, která již po tři generace produkuje zeleninu té nejvyšší kvality. Od roku 2007 je certifikovanou BIO farmou a zároveň první farmou v Rakousku produkující černý česnek.

Který favorit bude ten váš?

BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí

Bio černý česnek 

45 kapslí
BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí

Bio česnek mletý

80g
BIO černý česnek z Rakouska, 45 kapslí

Bio černý česnek 

2 palice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: