BIO černý česnek z Rakouska, 2 palice

Kód: BG-BG2PAL
ZDARMAZDARMA
1644427386570 967 BG Pkg
249 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO černý česnek z Rakouska, 2 palice

Černý česnek - superpotravina z naší zahrady

Jistě se najdou jedinci, kteří dokáží pozřít palici čerstvého česneku na posezení. Ale položme si ruku na srdce - kdo by s nimi chtěl sdílet kancelář :-) Díky černému česneku a procesu přirozené přeměny jeho struktury díky kontrolované teplotě a vlhkosti pozbyde během několika týdnů většiny svého typického aromatu, zato přibude naprosto geniální rozměr nových chutí, připomínající švestková povidla strukturou i chutí.

Tato skvělá záležitost může být konzumována v její přirozené podobě stroužků vyjmutých z palice, která je pro černý česnek nejlepším způsobem balení - nic lepšího než příroda v tomto případě nevymyslíme :-)

Samozřejmě lze s černým česnekem pracovat i v kuchyni - můžete jej použít do těstovin, do burgerů, salátů a nebo namazat na topinku. Nevynechejte kombinaci s drceným fermentovaným pepřem!

BIO černý česnek z Rakouska, 2 palice

Česnek z farmy Goldenits

Tradiční rakouská rodinná farma, která již po tři generace produkuje zeleninu té nejvyšší kvality. Od roku 2007 je certifikovanou BIO farmou a zároveň první farmou v Rakousku produkující černý česnek.
BIO černý česnek z Rakouska, 2 palice

Přírodní podmínky národního parku

Tadten  im  Seewinkel leží jen kousek od národního parku Neusiedler See - Seewinkel, nedaleko Vídně - tento malebný kraj plný vinic a tradičních zemědělských farem můžete kdykoliv navštívit, což ostatně doporučujeme. Ideální je spojení např. s cyklistikou - rovinatý kraj k tomu přímo vybízí.

Z Rakouska pochází také vynikající vepřové Duroc a mnoho skvělých vín - našeho souseda není radno v gastronomii podceňovat!

Biohof Goldenits

Rodinná farma Goldenits se zabývá zemědělstvím již po generace. Česnek, který byl plodinou této farmy již dávno, utrpěl stejně jak v Čechách masivním dovozem této plodiny ze zahraničí, zejména Číny. Rodina Goldenits se však nevzdala a zaměřila se na produkci vysoce kvalitního česneku v certifikované BIO kvalitě, kterou čínský import nenabízí. Zároveň se začali věnovat černému česneku a jako první farma v Rakousku jej nabídla zákazníkovi. Díky našemu projektu se česnek, který David, Simon a jeho rodina sklidí dostane až k Vám a můžete si tak vychutnat jeho jedinečnou kvalitu.

Česnek je sklízen v srpnu, pečlivě uskladněn a během roku postupně zpracováván bez použití chemie při pěstování, ale i skladování.

BIO černý česnek z Rakouska, 2 palice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: